Spilleplan og ledige datoer

  • Vi ønsker først og fremst å fylle opp dagene som er uthevet - de er ledige, men andre datoer kan også være mulige :-) Ta kontakt: [email protected] eller på 96 62 70 48, så finner vi en dag som passer!
  • Gjøvik-teamet dekker som regel Hamar, Nidaros, Bjørgvin bispedømmer pluss områder som ligger nærmere Gjøvik enn Oslo.
  • Oslo-teamet dekker som regel Oslo, Borg, Tunsberg, Telemark og Agder bispedømmer.
  • Andre bispedømmer kan dekkes av begge team.
     

Vår 2019 (Kirkerottene og Lea Mus)  NB: Ledige datoer høst 2019 legges ut i desember. 
11. febr., mandag: Storhamar
13. febr., onsdag: Vang
15. febr., fredag: Raufoss
02. mars, lørdag: Brøttum og Brumunddal kirker
04. mars, mandag: Gjøvik
05. mars, tirsdag: Gjøvik
06. mars, onsdag: Gjøvik
07. mars, torsdag: Gjøvik
08: mars, fredag: Gjøvik
12. mars, tirsdag: Opptatt
13. mars, onsdag: Oslo-team ledig

14. mars, torsdag: Årnes kirke
15. mars, fredag: Oslo-team ledig
16. mars, lørdag: 
Eidsberg formiddag. Ledig ettermiddag
17. mars, søndag: Nore kirke
27. mars, onsdag: Gjøvik-team ledig
28. mars, torsdag: Askvoll
29. mars, fredag: Dale i Fjaler
30. mars, lørdag: Gjøvik-team ledig
31. mars, søndag: Gjøvik-team ledig

02. april, tirsdag: Øvre Rendal kirke
03. april, onsdag: Dombås og Sel/Otta
04. april, torsdag: Vågå og Oppdal
05. april, fredag: Charlottenlund
06. april, lørdag: Stjørdal og Hoeggen
07. april, søndag: Stindheim og Meråker
08. april, mandag: Tynset
 

Her var vi høst 2018 (Kirkerottene og Kattunge)
02. sept. fredag: Hønefoss
07. sept. fredag: Tingnes og Begnadalen kirker
08. sept. lørdag: Vallset kirke.
09. sept. søndag: Bogafjell i Sandnes og Hundvåg i Stavanger
15. sept. lørdag: Stokke i Vestfold og Fagerborg i Oslo
13. okt. lørdag: Søndre Høland og Aurskog kirker
18. okt. torsdag: Åmot kirke, Modum
20. okt. lørdag:Kvam i Nord-Fron
23. okt. tirsdag: Lunner kirke
24. okt. onsdag: Kongsberg kirke
25. okt. torsdag: Moss kirke
26. okt. fredag: Sarpsborg kirke
30. okt. tirsdag: Rolvsøy kirke, Fredrikstad
3. nov. lørdag: Østre Gausdal kirke og Ringebu Ungdomssenter, kapellet
09. nov. fredag: Fjellgardane kirke, Hovden
10. nov. lørdag: Valle og Grindheim kirker
15. nov. torsdag: Kampen i Oslo
16. nov. fredag: Immanuels kirke, Halden
17. nov. lørdag: Sentrumskirken i Horten og Bragernes kirke i Drammen.
18. nov. søndag: Ås og Ski kirker